Poland, Warszawa

Kierowca Silo C+E w transporcie międzynarodowym

Chciałbyś jeździć po Europie i poznawać nowe kraje dbając jednocześnie o zadowolenie naszych klientów?

Kierowca Silo C+E w Vos Logistics Polska

Opis stanowiska

Jako Kierowca w ruchu międzynarodowym jesteś odpowiedzialny za właściwe wykonanie zleceń transportowych dla naszych klientów w całej Europie. Bezpieczeństwo, Dbałość o Klienta, Profesjonalizm, Zrównoważony Rozwój i Elastyczność to bardzo ważne dla nas wartości. Kierujemy się nimi na co dzień, dzięki czemu świadczymy możliwie jak najlepsze usługi dla naszych Klientów, a także dbamy o środowisko, innych uczestników ruchu drogowego oraz naszych pracowników. Wszyscy nasi kierowcy wnoszą nieceniony wkład w przestrzeganie powyższych wartości. Dzięki coachingowi, efektywnym szkoleniom oraz regularnie organizowanym spotkaniom służbowym wszyscy wspólnie pracujemy nad osiąganiem naszych celów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Posiadania prawa jazdy kat. C+E, cyfrowej karty kierowcy, aktualnych badań lekarskich i psychologicznych wraz z kursem na przewóz rzeczy;
  • Minimum rocznego doświadczenia w ruchu międzynarodowym na silosie;
  • Mile widziane doświadczenie w przewozach ADR (gazy, ciecze);
  • Mile widziane posiadanie ważnego świadectwa ADR;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w dużej, stabilnej firmie transportowej;
  • Elastyczne systemy pracy, w tym 3/1, 2/1, 4/1, 4/2;
  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (wysokość podstawy uzależniona od doświadczenia, wysokie kwoty delegacji, premie miesięczne, premie okresowe);
  • Prywatną opiekę medyczną oraz atrakcyjne warunki ubezpieczenia na życie;
  • Wygodne dojazdy do pracy busem lub samolotem;
  • Wyposażenie niezbędne do pracy, służbowy telefon komórkowy, narzędzia do komunikacji mobilnej, ubrania firmowe, bardzo dobre warunki socjalne na bazach w Polsce i za granicą;
  • Profesjonalne szkolenia wewnętrzne w Vos Logistics Education Centre m.in. z zakresu techniki jazdy, odnawiania kwalifikacji zawodowych („kod 95”), Jakości i Bezpieczeństwa, Orientacji na Klienta, a także pracy z nowoczesnym, wysokiej jakości sprzętem (pojazdy o klasie emisji spalin: EURO 5 i EURO 6);
  • Profesjonalną ścieżkę kariery w przyjaznym, międzynarodowym środowisku pracy.

Jak się z nami skontaktować?

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Prześlij proszę swoje CV w języku polskim lub angielskim klikając w poniższy przycisk „Aplikuj”:

Możesz także przesłać swoją aplikację bezpośrednio na adres firmy: Vos Logistics Polska sp. z o.o., 97-500 Radomsko, ul. Sucharskiego 43.

Prosimy o dołączenie do aplikacji oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Vos Logistics Polska Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).” Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Cezarym Włodarczykiem pod nr. tel.: (+48) 44 6822883 lub Arturem Stefańskim pod nr. tel.: (+48) 225 354 723.