Wojciech Kolakowski
Specjalista ds. Rekrutacji
Poland, Warsaw, Kwidzyn

Dział Operacyjny: Młodszy Menedżer Floty

Rozwiń swoją karierę zawodową z Vos Logistics - europejskim liderem rozwiązań logistycznych.

Młodszy Menedżer Floty

Opis stanowiska:

  • Koordynacja procesu transportowego
  • Monitorowanie pracy kierowców
  • Ustalanie planu tras
  • Bieżące rozwiązywanie problemów związanych z realizacją zleceń transportowych
  • Współpraca z obsługą techniczną pojazdów  w zakresie terminów napraw, przeglądów
  • Współpraca z Menedżerem Floty, Planistą oraz Działem Obsługi Klienta

Od kandydatów oczekujemy:

  • Co najmniej rocznego doświadczenia w branży transportowej
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny), znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjności
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Systematyczności
  • Samodzielności
  • Gotowości do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w młodym, dynamicznym zespole
  • Dobre warunki pracy
  • Benefity do wynagrodzenia (opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej)
  • Liczne szkolenia, również za granicą w naszych oddziałach w Europie
  • Możliwość wykorzystania języka obcego w kraju i za granicą
  • Nabycie praktycznych umiejętności w zakresie zarządzania zespołem

Jak się z nami skontaktować?

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Prześlij proszę swoje CV w języku polskim lub angielskim klikając w poniższy przycisk „Aplikuj”:

Możesz także przesłać swoją aplikację bezpośrednio na adres firmy: Vos Logistics Polska sp. z o.o., 02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 146D.

Prosimy o dołączenie do aplikacji oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Vos Logistics Polska Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).”

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Joanną Ladzińską pod nr. tel.: (+48) 502 406 446.